Operacioni Anti- drogë/ Report Tv siguron listën e plotë, EMRAT e shqiptarëve pjesë e grupit kriminal! 13 në burg

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta ka siguruar listën e plotë e emrave të shqiptarëve të arrestuar dhe të vënë në hetim për drogën e kapur si rezultat i i një megaoperacioni italo-shqiptar të finalizuar mëngjesin e kësaj të hëne.

Në burg
Bledar Allmuça 36 vjec,
Shkëlzen Daci 45 vjec, kukës. Pseudonimi TANI
Vullnet Daci 33 vjec, pseudonimi LEDI
Erind Garubi 29 vjec
Flamur Gjika 48 vjec, Tiranë
Elton Hamza 37 vjec
Ardit Hoxhaj 32 vjec
Kreshnik Laçi 45 vjec, Pseudonimi NIKU
Ervin Mandri 32 vjedc, Dibër. Pseudonimi Vini
Cosimo Semiraro 43 vjec, Bari (Itali)
Giovani Dangelo 34 vjec, Bari (Itali)
Ledjo Pashaj 32 vjec, Fieri
Antonio Pashollari 44 vjec
Dritan Zaganjori 28 vjec,
Rolando Laci 23 vjec, Pseudonimi RONI

Në hetim
Edison Sharka 30 vjec Durrës
Bashkim Skura 52 vjec
Oliver Smakaj 33 vjec
Hasan Tali 32 vjec
Agron Tosku 39 vjec
Ardi Hilaj
Elton Ismaili
Marjus Kaçani
Manushaqe Korri
Fatmir Doka
Lindita Gjika 46 vjec


Lajmi kryesor:

40 mln € drogë, 37 të arrestuar në Itali e Shqipëri! Bllokohet skafi, koka nga Vlora! Report Tv siguron listën e plotë me emrat e shqiptarëve të përfshirë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Zyrtare, Barcelona konfirmon se Leo Messi nuk do të vijojë karrierën te katalanasit