Operacioni anti-drogë në Durrës, kush janë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)

Report Tv ka mësuar emrat e 2 të rinjve që kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i operacionit anti drogë në Durrës. Të arrestuar janë Vilson Memini, 29 vjeç lindur në Elbasan dhe banues në Lagjen 18 në Durrës si edhe Erges Shehi, 30 vjeç lindur në Durrës dhe banues Lagjen 13 në Plazh. Sipas policisë, dy të rinjtë janë me precedent të theksuar penal në fushën në fushën e narkotikëve.


Lajmi kryesor:

Operacion anti-drogë në Durrës! 2 persona në pranga, tentuan t'i ikin policisë, efektivi qëllon në ajër për t'i neutralizuar! U gjendet 1 kg kokainë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Flet agjenti i Eriksen: Do të dijë çfarë i ndodhi, është gati të rikthehet në stërvitje