Operacioni i i SPAK, Rama: Shembulli i fuqizimit të organeve ligjzbatuese! Vendosmëri për ta goditur krimin e organizuar

Operacioni i i SPAK, Rama: Shembulli i fuqizimit të organeve ligjzbatuese! Vendosmëri për ta goditur krimin e organizuar

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për operacionin e SPAK. 

"Operacioni i sotëm i SPAKUT dhe Policisë së Shtetit është shembulli më kuptimplotë i fuqizimit të organeve ligjzbatuese dhe vendosmërisë së madhe për ta goditur krimin e organizuar me të gjithë forcën e ligjit! Respekt për këtë shembull kaq domethënës. Mbështetje deri në fund", shkruan Rama. 

Postimi i kryeministrit Edi Rama 


Lajmi kryesor:

Reagime për operacionin e SPAK/ Rama: Shembulli i fuqizimit të organeve të drejtësisë! Çuçi: I presim rrugën çdo të keqeje! Alibeaj: Përgëzime


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Zbulohen detaje nga takimi i NATO-s! Ja çfarë armësh të reja i janë premtuar Ukrainës