Operacioni kundër shtëpive të barit në Vlorë, në pranga edhe 4 faturistë të OSHEE-së

Operacioni kundër shtëpive të barit në Vlorë, në pranga edhe 4 faturistë të OSHEE-së

1676020995_finalprojekt.00212313.Still020.jpg

Nga operacioni anti-kanabis në Vlorë, mes 6 të arrestuarve, 4 janë punonjës të OSHEE-së. Konkretisht janë arrestuar, Niko Dhima, 39 vjeç me detyrë faturist dhe Florjan Çaushaj me detyrë përgjegjës i grupit të elektricisteve Edmond Begaj, elektricist dhe Gentjan Metushi, faturist.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Zbulohen 2 shtëpi bari në Vlorë dhe Selenicë! 6 në pranga, mes tyre 4 punonjës të OSHEE! Sekuestrohen 11 kg kanabis dhe 534 bimë narkotike


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet