Oriola Marashi reagon ashpër pas përplasjes mes Efit dhe Kiarës: Ai ka sy vetëm për dashurinë e vet

Oriola Marashi reagon ashpër pas përplasjes mes Efit dhe Kiarës: Ai ka sy vetëm për dashurinë e vet

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Përplasja e ashpër mes Luizit Efit dhe Kiarës gjatë spektaklit të së martës ka sjellë reagime të shumta nga publiku jashtë shtëpisë së “BBVIP”.

Mirëpo në mesin e tyre hyjnë dhe emra të personazheve të njohur të cilët kanë dhënë komentin e tyre në lidhje me situatën mes konkurrentëve dhe një prej tyre është modelja Oriola Marashi.

Bukuroshja duket se ka mbështetur çiftin Luzi-Kiara ku shprehet se ndonëse të tjerët po mundohen t’i përçajnë, këngëtari ka ty vetëm për moderatoren.

“Vdiqet për b… e Luizit po çfarë të bësh që ai ka sy vetëm për dashurinë e vet, kjo është dashuri”, ka shkruar Oriola në një postim në InstaStory.

Postimi i Oriola Marashit

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë