Pagesat e dyshimta ruse, Monika Kryemadhi: Shihemi në gjykatë

Pagesat e dyshimta ruse, Monika Kryemadhi: Shihemi në gjykatë

1677772408_finalprojekt.01025516.Still018.jpg

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj lajmit të publikuar nga Top Channel mbi disa llogari bankare dhe pagesa të dyshimta nga kompani offshore të kontrolluara nga biznesmenë rusë. Ajo thotë se nuk janë të vërteta duke i paralajmëruar për përballje në gjykatë.

“Me shkrime, kronika dhe TV që financohen nga para të vjedhura nga shqiptarët, ka vetëm një rrugë dhe ajo është rruga gjyqësore. Shihemi në gjykatë”-shkruan Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit/ Dosja që tregon pagesat nga kompanitë e njerëzve të Vladimir Putinit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PSG njofton zyrtarisht largimin e Messit, këto janë 3 zgjedhjet e mundshme për argjentinasin në sezonin e ardhshëm

PSG njofton zyrtarisht largimin e Messit, këto janë 3 zgjedhjet e mundshme për argjentinasin në sezonin e ardhshëm