Pak ditë pas shpallejes kampion, Spalletti largohet zyrtarisht nga Napoli! Emrat që përfliten si zëvendësues

Pak ditë pas shpallejes kampion, Spalletti largohet zyrtarisht nga Napoli! Emrat që përfliten si zëvendësues

Trajneri Luciano Spalletti

Nga Italia lajmi i bujshëm është largimi i Luciano Spalletti-t nga Napoli menjëherë sapo u shpall kampion.

Këtë e ka konfirmuar presidenti i Napolit Aurelio de Laurentis, i cili ka pohuar se Spalletti i ka kërkuar të bëjë një vit pushim, ndërsa për vendin e tij flitet emra si ish-trajneri i Spanjës Luis Enrique, Vincenzo Italiano i Fiorentinës dhe Thiago Motta i Bologna-s.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra