POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Paloka i publikon foton nga sulmi i dhunshëm dhe kërcënon Ramën: Një ditë u hasën ballë për ballë...

Pas letrës së pestë të Edi Ramës drejtuar, Lulzim Bashës ka reaguar ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka.

Paloka ka mbajtur një qëndrim të ashpër ndaj Ramës, ku i ka shpërndarë edhe një foto të disa viteve më parë ku ky i fundit ndodhej në spital si pasojë e një sulmi të dhunshëm.

Ish-deputeti i PD-së duket se kërcënon hapur Ramën për letrat e dërguara me një përballje ballë për ballë.

"Thone qe nga keto letrat i conte dikur , dikujt ...Pastaj , nje dite te bukur u hasen balle per balle me njeri tjetrin ne rruge...", shkruan Paloka.

E.L./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Donela: 27/05/2019 13:40

  Zoti kur te hedh nje kusur ore thuthuq i ndyre thone qe te shikon shpirtin,nga shpirti i ke provuar qe je nje katran me boje

  Përgjigju
 • Fredi: 27/05/2019 09:09

  O paloqe o fundrrina ky s osht Edi, Ed shkarravina!

  Përgjigju
 • Ani: 27/05/2019 07:42

  Te gjithe e dine te pakten ne Tirane qe kete legenin Rama e rahen per pune femrash atehere.Dhe ne ate kohe keta kelyshat e majte hapen namin sikur e rahu Berisha!!Dhe kjo genjeshter vazhdon deri sot duke ushqyer keta kokepalaret qe komentojne ketu me tru te hequr nga koka dhe te zevendesuar me mut!

  Përgjigju
  • Berti: 27/05/2019 11:02

   Shko more legen idiot kelysh baliisti qe ju kemi ....... nenat gjithe jeten. Rama u rrah nga SHIKU i Gazidedes per shkak te shkrimeve ne gazeten Koha Jone atehere. Ajo gazete qe me urdher te Berishes u dogj nga Izet Haxhia i cili i rrethoi dhe shtepine botuesit te saj. Jane rrahur shume persona publik atehere more veze e prishur ballistesh dhe vetem se flisnin kundra satrapit Berisha. Paloka qe eshte " trim" ka kohe qe bredh i shoqeruar nga bandite te burrelit qe rezultojne te denuar ne itali dhe me emra te ndryshuar ketu, sepse ky Paloqe i kishte futur ne rradhet e policise se shtetit gjate qeverisjes se PD. Nuk ruhet se e rreh qeveria si atehere, ruhet nga borxhlinjte e bixhozit. Publikimi i kesaj fotoje eshte ne kufirin e vepres penale dhe sa per ta kujtuar ty dhe Paloqes ata te cileve ju ka borxh nuk jsne si Arben Imami qe i thehu hunden ky thuthuq ne parlament. Nuk jsne as si Saimjr Tahiri qe e shahu rende ky bastard ne komision. Jane kategori alabakesh si Paloka. Kjo eshte e verteta more bageti qe po thua si idiot; Te gjithe ne Tirane e dine. Te gjithe ne Tirane e dine qe shpelkaret zbriten nga malet ne ate kohe dhe zaptusn troje, dhunuan ke munden dhe sot edhe perse nuk ks e force kercenojne serish. Koken do ju shtypim.

 • Usa: 27/05/2019 05:09

  Mut njeri e me mut tjetri.Populli dele.Tani shitet mielli me kamione.Politikaneve ju lumte se Shqiptaret jane nga fryn era.30 vjet dhe akoma tallen me popullin haptas fare.U mbushen varrezat dhe burgjet me popull te thjeshte qe kerkon ndryshim.Politikane asnje ne burg .ca te vrare per arsye qe nuk ka te beje me politiken.Gjithe faji eshte tek votuesit.

  Përgjigju
 • thuthuqi: 26/05/2019 22:04

  thththththththththth

  Përgjigju
 • Prenga: 26/05/2019 20:59

  Ka harruar Paloke trimoshi kur i shkundi kaptinen Armando Prenga .Shikoni ne ju tube:

  Përgjigju
 • Bety: 26/05/2019 20:55

  Keta lloj opozitare shpesh I cilesore shume te hidhur nga goja Jo jo jo ata jane shpirtzinj sketerre ,te liq ne pambarim , ndersa goja thjeshte trasmeton helmin qe prodhojne

  Përgjigju
 • Gror: 26/05/2019 19:58

  Paloka turp per cfare thua. Tregon qe jeni akoma primitiv. Rama mund te jete me i keqi po askush nuk meriton te masaktohet ashtu dhe fshehtas as ballazi sic po na ben moral

  Përgjigju
 • Beni: 26/05/2019 16:53

  MODIFIKIM I KEQ I FOTOS(Unda eshte e Nikoll Lesit).

  Përgjigju
 • tini: 26/05/2019 15:07

  Paloqe ti e ke qef dhunen por ike me vrap 97 dhe mire bere.Kjo fotografi eshte tyrp per ty se tregon kulmin e antillogjikes.Lus zotin mos kete perplasje civioe,se dhe ti mund ta pesosh nga dhuna qe kerkobml. Populli kerkon qetesi dhe ti paloqe kerkon dhune.Ja leme kohes

  Përgjigju
 • Erik: 26/05/2019 15:00

  S'e kuptoj si mund te publikosh gjera te tilla dhe pretendon te fitosh pike ne popull? Paloka dhe Noka kane mbetur shume primitive, fiks qendrojne varur si dy kxqet e Saliut. Ka edhe ca te rinj te PD-se qe marrin keto poza te fortesh si Balliu dhe Salianji, por keta jane kxqet qe i varen Bashes. Turp o maskara, veç u tregoni shqiptareve pse nuk duhet te vijne ne pushtet barbare si ju.

  Përgjigju
 • Boksjeri: 26/05/2019 14:55

  Ti o thapa _thuq ta han m**in PA dal nga by**a RAMA TE THYN DYSH TY LULIN E BERISHE.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 26/05/2019 14:38

  Paloqe pa mend ka thithuthumtjumthumththtjtjtjzhktjtjththtj thume te drejte

  Përgjigju
 • Rako Leksikologu grenxa: 26/05/2019 14:12

  O para laçi o kulaç sume Edi Rama ka kultur e nuk është vandal o laći turi kal.

  Përgjigju
  • Para Laci: 26/05/2019 14:42

   Po' ti cfar halli ke a ke donje gje mua,a te dhembi gjekundi,ate kulture te mbaje Rama dhe ti me gjith ta, se ta ka bere sateme Ramen ty qe po' e mbron, kur te vije data e votimeve mbroje dhe votoje,vare vath ne vesh a ok.

 • Xxx: 26/05/2019 14:11

  E para ky nuk eshte Rama dhe e dyta zoti paloqe kjo tregon qe kultura juaj prej shpellari eshte vetem rugaceria.

  Përgjigju
  • Tropojani: 26/05/2019 14:45

   Nuk esht Rama, shikoje mire se mos esht Berisha, hahaaaaaa po' kjo foto ka vite qe qarkullon, po' pije nje gote raki se te vjen kujtesa

 • lepuri-fle-te-vetingu: 26/05/2019 13:38

  ththththththththththththththththth ahahahahahahahaa ,publikoni dhe beni nga keto se asnje kokerr vote nuk keni per te marre asnjehere nga shqiptaret me dy pare mend ne koke.dakort paloqe??> tani ththththththth

  Përgjigju
 • Drejtësia po vjen: 26/05/2019 13:36

  shum njeri i ulët,,,nivel i klasës së tretë.njerëz pa asnji lloj kakakteri ,,se për BURRËRI as që bëhet fjalë.ku i kan gjet xhanëm,,si njeri tjetri të gjth,,salianji,,alibeaj,,farballiu,,noka,,strazikeqi,,dhe QERSHIA MBI TORTË ZV,KRYEMINISTRI I ARDHSHËM pa loqja

  Përgjigju
 • Gjoni.Shkoder: 26/05/2019 13:17

  Ju dmth ti dhe zgaret e tjere te Sales nuk do te ktheheni ma kurre ne parlament. Me keto m qe po beni vetem maskarenjet dhe ndonji qorr budalla do te ju votoje dhe jo per merite te Ed Rames por per moralin tuaj te ulet. Ju jeni investimi ma i madh i Rames dhe oligarkve.

  Përgjigju
 • Para Laci: 26/05/2019 13:07

  Po' te ishte Berisha ne vend te Rames do e kishte varur per bolesh Paloken e shum te tjere, por ju te PS nuk keni pike zedri,pik karekteri,po' Juve ju thane pushtetin cunat e PD dhe tani ka mbaruat kontrata me to, dhe shum shpejt di merrni rrugen per poshte

  Përgjigju
  • Pjeter: 26/05/2019 15:34

   Po pra ate krrkojne te gjithe paloqet e radhes,ce do qe Ramiu nuk bie pre e provokimeve idiote,dhe keto dalje ngelen thjesht idiotesira qe ju bashkohen radhes se bandes se teneqeve.

 • Tritani: 26/05/2019 13:00

  Kjo tregon qe ti Paloka je kafshe dhe kot fare. Une ne fakt jam demokratye por ju jeni te humbur ta dini. Nuk mbahet PD me paloqe. Iku vate partia. Qajhem me lot. Jane mbledhur nje tufe idiotesh e hajdutesh e duan pushtet me zor. Te humbur jeni sot e njeqin e nje mot.

  Përgjigju