Pamela Anderson tradhtohet nga i dashuri, e poshtëron publikisht me postimin e saj (FOTO)

Pamela Anderson ka pësuar zhgënjimin më të madh për dy vitet e fundit, pasi i dashuri i saj futbollistit francez Adil Rami e ka tradhtuar. Me anë të një postimi në Instagram modelja dhe aktorja, 51 vjeçare e ka bërë publike me anë të një postimi pafytyrësinë e 33 vjeçarit që ishte krah saj gjatë viteve të fundit.

“Është e vështirë ta pranosh. Dy vitet e fundit të jetës sime kanë qenë një gënjeshtër e madhe. Unë jam mashtruar, më bëri të besoj se po jetonim një dashuri të madhe! Jam e shkatërruar kur e mësova tani në ditët e fundit. Ai po jetonte një jetë të dyfishtë. Ai tallej me lojtarët e tjerë që kishin të dashurat në apartamente pranë grave. I quante ata burra monstra. Por kjo është më keq! Ai gënjeu për gjithçka. Si ka mundësi që i kontrollonte zemrat dhe mendjet e dy grave, jam e sigurt që ka pasur të tjera! Ai është monstra! Si ka mundësi që kam ndihmuar të tjerët dhe nuk isha mjaftueshëm e zgjuar për të ndihmuar veten!”- ka shkruar ajo krah ftos me ish partnerin e saj ku nuk ju duken fytyrat.


A.P./Shqiptarja.com
Komento