PAMJE/ Aksident në aksin Elbasan-Peqin, shoferi humb kontrollin, makina përmbyset në anë të rrugës

Elbasan- Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin në afërsi të fshatit Paulesh.

Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar, ndërsa policia është në vendngjarje

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Report TV, duket një makinë e përmbysur dhe disa njerëz jashtë saj.

G.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik