Pamje apokaliptike, ja çfarë ndodhi në Tiranë pas mesnatës/VIDEO

Mesnatën e së premtes, për më shumë se 30 minuta Tirana është përfshirë nga një situatë e pazakontë moti. Bubullima, vetëtima dhe rrufe të shumta kanë frikësuar banorët e kryeqytetit, ndërsa pamjet e mëposhtme tregojnë një situatë apokaliptike. 
Sipas sinoptikanëve, reshjet e mëdha të shiut shoqëruar me erën e fortë që përfshinë Tiranën pasditen e së premtes kanë qenë një mini-stuhi tropikale. Sipas tyre, rebeshet e shiut me erën e fortë dhe ulja me 10 gradë e temperaturave brenda 1 ore, ishte një fenomen i rrallë për Tiranën.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Meta prezanton robotët me 'personalitet'

Meta prezanton robotët me 'personalitet'