Pamje brenda takimit/ Meta i ngrysur, Basha me një nënqeshje në fytyrë (VIDEO)

Takim i cili ka zgjatur rreth 20 minuta mes presidentit Ilit Meta dhe kryedemokratit Lulzim Basha, në qendër të së cilës ka qenë kriza politike. Report Tv sjell pamje nga brenda takimit, aq minuta sa u është dhënë hapësirë kamerave të qëndrojnë. Teksa bëjnë përshëndetje e para, si në çdo fillim takimi, ajo që mund të vihet re është se presidenti Meta shfaqet i ngrysur në fytyrë, e ndërsa ndryshe nga ai, Basha ka një nënqeshje.


Lajmi kryesor:

3 ditë nga 30 qershori/ Meta dekreton 13 tetorin për zgjedhjet vendore!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?