Përplasi rëndë 7-vjeçaren në Bulevardin 'Blu' në Kamëz dhe u largua nga vendi i ngjarjes, Report Tv siguron pamjet ekskluzive të arrestimit të 32-vjeçarit

KAMËZ-  Në mesditën e 25 dhjetorit aksidentoi të miturën në bulevardin 'Blu' Kamëz, 32 vjecari Bruno Ferketa është arrestuar nga policia. Report Tv ka siguruar këto pamje ekskluzive të arrestimit të Ferketës i cili pas aksidentit nuk ndaloi edhe pse 7 vjeçaren e gjymtoi në rrugë.

Ai ka mundur që për disa orë të qarkulloj i lirë, ndërsa Report Tv mëson se kishte nisur një plan edhe për të rregulluar parakolpin në të cilin ishin gjurmët e aksidentit. Hetimet e policisë rrugore zbuluan nga kamerat e sigurisë targën e mjetit deri sa shkuan në prangosjen e shoferit të papërgjegjshëm.

Kujtojmë se një tjetër aksident i ngjashëm ka ndodhur edhe pak javë më parë pothuajse në të njëjtin vend në Kamëz në rrugën “Bulevardi Nene Tereza”. Kudusi Kastrati, në gjendje të dehur, duke drejtuar një mjet “BMW X5” aksidentoi rëndë një të mitur 16-vjeçare, e cila gjithashtu po kalonte rrugën.

 

Pamje nga arrestimi

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gerti: 26/12/2021 18:25

  Oo lokuuu, ku shko me cigare ti mer plak se je ne orar pune, i bon edhe gjest me mimike gja ho mos u merzit. Prangat ja vejne perpara, nuk i bohet kontroll trupor perpara se ta hypin nmakine, nuk i merret telefoni. Ja pra kto lloj policesh fshatare injorante na e bojn zhul uniformen

  Përgjigju
 • Polic: 26/12/2021 17:23

  Minimum 5 vjet kti r0b qrt

  Përgjigju
 • Grupi: 26/12/2021 15:11

  Prangat nga prapa kurrizit o police qe nuk dini as ABC e abetares dhe as te profesionit.

  Përgjigju
 • Agjenti: 26/12/2021 14:22

  Po ai polici tu pi cigare. Hajde shtet hajde

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Konsumoni boronica, ja sëmundjet që parandalojnë

Konsumoni boronica, ja sëmundjet që parandalojnë