Pamje me dron, ja si duket Karaburuni i mbuluar nga tymi (VIDEOLAJM)

Pas 10 ditësh në flakë, këto janë pamjet që ofrohen nga lartësia e Gadishullit të Karaburunit. Siç shihet nga pamjet e filmuara me dron, Karaburuni është i mbuluar totalisht nga re të mëdha tymi.


Lajmi kryesor:

Pas 10 ditësh më në fund një helikopter për shuarjen e zjarreve duket në qiellin e Vlorës! Për pak orë vendos nën kontroll disa nga vatrat më të mëdha! Ende asnjë përgjigje për vonesën dhe dëmet


SI.E./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

1 mln e 700 mijë vaksinime të kryera kundër COVID, Rama: Vaksinohuni sot, mbroni shëndetin