Pamje me dron nga kaosi i krijuar në Kakavijë, qytetarët presin prej 3 ditësh për të shkuar në Greqi

Pamje me dron të siguruara nga Report Tv tregojnë vargun e makinave prej 20 kilometrash nga Kakavija deri në Gjirokastër të qytetarëve që kanë 3 ditë që presin për të bërë tamponin e detyruar për të shkuar në Greqi.


Lajmi kryesor:

Radha në Kakavijë/ Pa ujë e bukë, shqiptarët 3 ditë në pritje për testin që të ikin në Greqi! Radha e makinave 20 km! Shtohen mjekët dhe tamponët në kufi


E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Grevës së naftëtarëve u bashkohet punonjësi i Poçemit: Kemi mbi 20 paga pa marrë