Pamje me dron të pishave e shkurreve të bëra shkrumb e hi nga pushteti i zjarrit në Seman (VIDEO)

Report Tv siguron pamje me dron të sipërfaqeve të djegura nga zjarri në Godull të Semanit. Pamjet nga lart tregojnë sipërfaqe të mbjella me pisha të vogla dhe shkurre. Forca të ushtrisë dhe punonjës të bashkisë për shkak edhe të terrenit  të vështirë  po punojnë me mjete rrethanore për  të shuar flakët. Atje ndodhet edhe Cako, drejtori  i emergjencave civile.


Lajmi kryesor:

Shqipëria 'në flakë' nga veriu në jug! Zjarret vijojnë prej ditësh, në terren zbret dhe ushtria! Pamje me dron nga Kurora e gjelbër e Semanit (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik