Pamje/ Momenti kur ekspertët italian vëzhgojnë nga afër makinën e biznesmenit të zhdukur në Shqipëri (VIDEO)

Report Tv sjell pamje teksa ekspertët italian vëzhgojnë nga afër makinën e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Ato kanë mbërritur në Komisariatin e Pukës, ku priten që të kenë takim me ekspertët shqiptar, mes tyre dhe drejtori i Policisë Kriminale Tonin Vocaj.

1611754174_makinadjegur001.jpg


Lajmi kryesor:

Zhdukja e biznesmenit Pecorelli, hetuesit italianë zbarkojnë në Pukë! Vëzhgojnë makinën e djegur, shtohet pista e vetëvrasjes! I ekzaminohet telefoni, s'ka kërcënim me jetë (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg