PAMJE/ Mori peng dy vëllezërit në bashkëpunim me 'Rrumin e Shijakut', momenti i arrestit të Agron Bejdollit

Agron Bejdolli u vu në pranga nga policia, pasi ishte në kërkim në kuadër të megaoperacionit 'Sundimi i ligjit'. Në bashkëpunim me Aleksandër Lahon (Rrumi i Shijakut) morën peng më 2 tetor 2022  dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj. 

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit. Gjykata e Durrësit i kishte caktuar masën e arrestit në burg më 2 maj të vitit të shkuar.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Në kërkim për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj, arrestohet krahu i djathtë i 'Rrumit të Shijakut', Agron Bejdolli


G.K/S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

'Kam një tufë komunistësh që më votojnë', Agron Duka në Repolitix: Me këtë sistem duhet të futem tek sqetlla e Berishës dhe të kandidoj

'Kam një tufë komunistësh që më votojnë', Agron Duka në Repolitix: Me këtë sistem duhet të futem tek sqetlla e Berishës dhe të kandidoj