Pamje nga banesa dhe mobileria e autorit të dyshuar për vrasjen e Kejsi Hysës/VD

Pamje nga banesa dhe mobileria e autorit të dyshuar për vrasjen e Kejsi Hysës/VD

Report Tv ka siguruar pamje nga banesa dhe mobileria e njërit prej autorëve të dyshuar si vrasësi i 34-vjeçarit Kejsi Hysa në fshatin Nikël të Fushë-Krujës.

Në pamjet duket se banesa e Hysni Ramajt dhe mobileria e tij ndahen në pak metra nga njëra-tjetra.

Banesa dhe mobileria e autorit të dyshuar


Lajmi kryesor:

Fushë-Krujë/ Jepte para me fajde, gjendet i groposur me 2 plumba në kokë Kejsi Hysa


  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve