Pamje shumë të rënda, ambulanca merr një të plagosur! U godit nga makina që ra nga mbikalimi

 

Në këto pamje të rënda duket i plagosuri nga aksidenti i rëndë, të cilin e merr ambulanca. Ai është totalisht i pafajshëm pasi teksa ishte në autostradë u godit nga makina që ra nga mbikalimi.


Lajmi kryesor:

Aksident në afërsi të TEG, makina me shpejtësi të madhe 'fluturon' nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër në autostradë! 3 viktima, 4 të plagosur (PAMJET e rënda)


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?