Pamjet me dron nga shembja e restorant PANORMA të Mihal Kokëdhimës nga IKMT (VIDEO)


Lajmi kryesor:

IKMT shemb resortin PA LEJE të Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo (VIDEO)


r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mjekët nuk janë dakord me rritjen e pagës 40%, a kanë të drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Studimi/ Deliri, konfuzioni dhe sjellja e çuditshme te të moshuarit, shenja të Covid