'Pantera e Zezë' Dua Lipa në qendër të vëmendjes, e veshur e gjitha me të zeza në javën e Modës në Paris

'Pantera e Zezë' Dua Lipa në qendër të vëmendjes, e veshur e gjitha me të zeza në javën e Modës në Paris

Dua Lipa në Javën e Modës në Paris

Dua Lipa ka tërhequr vëmendjen në javën e modës në Paris. Këtë herë ajo është fotografuar me një “jumpsuit” të zi në shfaqjen e “Saint Laurent” gjatë Javës së Modës në Paris të martën në mbrëmje.

Komentet për këngëtaren 27-vjeçare ishin suportuese për stilin e saj dhe zgjedhjet e veshjes, made edhe për mënyrën se si ishte grimuar. Këngëtarja 27 vjeçare dukej e pabesueshme teksa mbi njërën pjesë shtoi një xhaketë lëkure të gjatë elegante dhe të zezë, me një rrip të zi në bel, me një palë taka të zeza, ndërsa pozoi me duart në xhepa.

Krijuesja e hitit zgjodhi një palë syze dielli të mëdha të errëta, të cilat më vonë i hoqi duke zbuluar një gamë të përsosur grimi, duke përfshirë një pamje “smokey eye liner

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren