Parakalimi i gabuar i merr jetën 22-vjeçarit në Kavajë, përplaset me trafikndarësen dhe del nga rruga

Foto ilustruese

KAVAJË- Një parakalim i gabuar për të mbërritur më shpejt në destinacion i ka marrë jetën një 22-vjeçari.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 17:05 në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë, ku makina me të cilën po udhëtonte 22-vjeçari O.L u përplas me trafikndarësen, duke humbur jetën.

Makina ka dalë nga rruga duke i marrë jetën në vend të riut.

"Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit", thuhet në një njoftim të policisë për ngjarjen. 

B.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kush janë tre të rinjtë në Fier që rrëmbyen grekun në 2011 dhe i morën 1.3 mln euro/ EMRAT