Kamioni me euro në portin e Durrësit, paratë e fshehura në shasinë e mjetit

Report Tv mëson se 5 qeset plastmasi me euro ishin të fshehura në pjesën e poshtme të kamionit. Ato ishin fshehur në shasinë e kamionit me targa TR 2046 U dhe me tragë trajleri TR 2048 U.


Lajmi kryesor:

VIDEO/Sekuestrohen rreth 500 mijë euro në Portin e Durrësit, të fshehura në shasi, vinin nga Bari! Kamioni transportonte lëndë për fasoneri, arrestohet shoferi!


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, përplasen dy makina, një i vdekur dhe një i plagosur