Partizani harron shijen e fitores, përballja me Kukësin në 'Air Albania' mbyllet pa fitues

Pa fitore në këtë sezon është mbyllur edhe java e pestë e Superligës për Partizanin. Të kuqtë kanë barazuar 1-1 kundër Kukësit në ndeshjen e shumëpritur për t’u zhvilluar në ‘Air Albania’, por që çuditërisht u luajt pa ‘VAR’ dhe që u ndërpre për disa minuta për shkak të energjisë. Për t’iu rikthyer ndeshjes të parët kaluan në avantazh kryeqytetasit me Tedi Carën, ndërsa Kukësi barazoi me Feizhao.

Java e pestë e Superligës do të mbyllet të hënën me sfidën interesante Vllaznia-Dinamo.

Ne.k./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Skandal në Berat/ Mësuesi i dënuar më parë për ngacmim seksual rikthehet në detyrë në disa shkolla dhe bën të njëjtën gjë! Nxënësit: Kemi frikë