POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Partizani mposht Kastriotin, fitore e vuajtur për “demat e kuq”

Foto nga ndeshja Partizani-Kastrioti

Partizani ka mundur me rezultatin 1-0 Kastrioti, në takimin e kësaj jave të 3-të të Kategorisë Superiore.

Goli për “demat e kuq” u shënua nga Asani në minutën e 13-të. Një fitore e dhimbshme për “demat e kuq”, të cilët mezi e ruajtën rezultatin deri në fund të lojës.

Kanë tentuar Lila dhe Atsina për Kastriotin të barazonin rezultatin, por nuk ia dolën. Pas kësaj ndeshjeje, Partizani siguron 6 pikë, ndërsa Kastrioti mbetet me 3 pikë. Sfida e ardhshme e Partizanit është ajo ndaj Laçit, ndërsa Kastrioti do të luajë me Kamzën.

Komento

Komente

  • opioninion: 02/09/2018 10:41

    amund te kemi kuba breti kuba vodavone kubadigjital kuba LORO Borogji KUBa ABen MINGa KUBa MAjaci KUBa PAnojote pano Kapionati play out play of KApIoNati procesi sporti internacionalintertototo kapionatiparappekatitor te largohet tranjeri kastrioti shpemtim Fortuzi Ledi PANoLEdi NALLBani etetjere

    Përgjigju