Partizani shkarkon trajnerin Dritan Mehmeti! Shkak rezultatet zhgënjyese ndeshjet e fundit

Partizani shkarkon trajnerin Dritan Mehmeti! Shkak rezultatet zhgënjyese ndeshjet e fundit

Dritan Mehmeti

Partizani ka shkarkuar trajnerin Dritan Mehmeti. Ajo që flitej prej ditësh tashmë është bërë edhe zyrtare dhe klubi i kuq njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Mehmeti. Shkak për largimin e 42-vjeçarin janë bërë eliminimi nga Liga e Konferencës që në turin e parë nga gjeorgjianët e Saburtalo por edhe miqësoret zhgënjyese të zhvilluara në prag të sezonit të ri.

Një njoftimin e klubit kryeqytetas sqarohet se drejtuesit dhe trajneri janë takuar dhe kanë vendosur të ndërpresin bashkëpunimin.  Ende nuk lakohet ndonjë emër si pasues i mundshëm i Mehmetit të stolin e kuq. Aventura e Mehmetit të krye të stolit të kuq zgjati shumë pak vetëm 7 muaj por ai ishte pjesë e klubit që prej 2018-tës.

G.MO/K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

21 janari krim shtetëror/ Të hënën me prova në SPAK gruaja e Nikës! Basha

21 janari krim shtetëror/ Të hënën me prova në SPAK gruaja e Nikës! Basha "vetëmbrohet", Berisha vetëm heshtje