Pas 31-orësh udhëtim, Vesa Luma mes lotësh shkel më në fund Shqipërinë pas 2 vitesh! Zbulon se me çfarë e priti vjehrra në shtëpi

Pas 31-orësh udhëtim, Vesa Luma mes lotësh shkel më në fund Shqipërinë pas 2 vitesh! Zbulon se me çfarë e priti vjehrra në shtëpi

Këngëtarja Vesa Luma dhe djali

Këngëtarja e njohur Vesa Luma, së bashku me djalin e saj Lian, kanë fluturuar drejt Shqipërisë në një udhëtim prej 31 orësh nga Zelanda e Re, ku edhe jeton së bashku me këngëtarin Big Basta.

Këngëtarja ka ndarë një pas një momentet, që nga nisja e udhëtimit, dhe deri në mbërritjen në Shqipëri, e madje edhe pritjen që i ka bërë vjehrra.

“Nuk mund ta besoj, kanë kaluar 2 vite”, ka shkruar këngëtarja krah videos shoqëruar me një emoji të qarash. Më tej përmes një postimi në Instastory këngëtarja ka treguar se vjehrra,  i kishte gatuar fërgesë me speca dhe gjizë.

“Kur e ke vjehrrën tironse”-shkruan Vesa krah fotos përpara se të shijonte ushqimin.

1/5
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vjollca: 30/07/2021 07:56

    po e mbeshtese se eshte per te miren e femijve tane

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Ministri Hasani me të rinjtë diplomatë në Seul: Bashkë mund të bëjmë më shumë për të ardhmen

Ministri Hasani me të rinjtë diplomatë në Seul: Bashkë mund të bëjmë më shumë për të ardhmen