Pas 5 orësh rikthehet normaliteti në lagjen nr. 11 të Elbasanit! Banorët qëndrojnë të evakuuar

1600965273_banore.jpg

Pas ekzekutimit të 71-vjeçarit nga forcat RENEA, policia po kryen veprimet e fundit hetimore ndërkohë që banorët e pallateve rreth janë ende të evakuuar.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Numër i lartë të infektuarish me COVID, a duhet të ketë masa të tjera shtrënguese perveç maskës?×

Lajmi i fundit

John

Dita e 12-të e grevës/ Gjendja shëndetësore e naftëtareve përkeqësohet! Qytetarë mblidhen në protestë