POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kryemadhi shmang takimin? Meta pret në presidencë Petrit Vasilin

Pas liderit demokrat, edhe ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili si përfaqësues i partisë së tij e cila drejtohet nga Monika Kryemadhi, ka mbërritur në presidencë për të zhvilluar në takim me kreun e shtetit Ilir Meta.

Ky i fundit ka njoftuar se do të jetë në presidencë deri në orën 13:00 për të pritur në takim krerët e partive politike. Gazetari i Report tv Elis Memelli raporton se në presidencë do të shkojnë edhe krerët e partive aleate të majta dhe të djathta.


Lajmi kryesor:

3 ditë nga 30 qershori/ Meta dekreton 13 tetorin për zgjedhjet vendore!


m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 27/06/2019 11:10

    Tit qylaxhiu po shkon ne takim. Nuk e di pse duhet me u be akoma me qesharak Zoti President

    Përgjigju