Pas disa orësh në pritje në det, qytetarët zbresin nga trageti i linjës Vlorë-Brindisi

Pas disa orësh në pritje në det, qytetarët zbresin nga trageti i linjës Vlorë-Brindisi

Udhetaret e kthyer

1612100363_iiiiii.jpg

Pas disa orësh pritje në det, udhëtarët kanë filluar të zbresin pasi shkak të erës së fortë trageti i linjës Vlorë-Brindisi, i cili sot po kthehej nga Italia, nuk ka mundur dot të ankorohet në portin e Vlorës.

“Udhëtimi shkoi mirë, qëndruam 2 orë në det”, tha një qytetar.

“Kam pritur që në orën 10”, shtoi një tjetër.

“Kemi pritur 10 orë në det”, kështu thanë qytetarët.

“Nja 4 orë kemi qëndruar në det. Mirë shkoi udhëtimi ka pasur shumë dallgë”, vijoi një tjetër.


Lajmi kryesor:

Pas disa orësh të bllokuar në det, 145 pasagjerë zbresin nga trageti i linjës Brindisi-Vlorë! Mjetet e vogla lundruese dhe ato të peshkimit të pezulluara (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi