Pas gruas së Bashës edhe Monika Kryemadhi 'sjellje model' në business Class (FOTO)

Monika Kryemadhi në avion

TIRANE - Pas bashkëshortes së liderit demokrat Lulzim Basha, edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka shfaqur sjellje "model" në avion, teksa kthehej nga Viena për në Tiranë, me biletë "business class". Me këpucët e hequra dhe me këmbët e vendosura lart, qytetarët e kanë filmuar kryetaren e LSI-së, të përgjumur në disa momente, dhe mjaft të relaksuar në një moment tjetër, ku ka zgjedhur të heqë edhe këpucët. Fotot ekskluzive për Shqiptarja.com janë bërë gjatë periudhës së verës.

Një ditë më parë disa foto të bashkëshortes së Lulzim Bashës, Aurelës, bënë bujë në rrjetet sociale me komente të shumta për mënyrën e qëndrimit të saj në avion: Më këmbët lart vendosur në mbështetësen përballë sediljes, teksa lexonte një libër. Pranë saj ishte dhe kryedemokrati Lulzim Basha, i fokusuar totalisht në telefon.

Teksa opozita e bashkuar sulmon oligarkët si "hajdutë" të parave në bashkëpunim me qeverinë Rama, qytetarëve të vëmendshëm nuk i shpëtojnë nga sytë, se si politikanët e vendit më të varfër në Evropë, zgjedhin luksin në çdo udhëtim që bëjnë jashtë Shqipërisë përmes "business class".

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Trnakop Kacija: 24/11/2019 20:25

  Paramendoni cfare jane shumica e Shqiptareve - kur ky oranguntan mberrin te udheheq e te bej para etj.

  Përgjigju
  • Të ta ngop kacija: 24/11/2019 23:34

   Paramendoni? Çdo me thënë paramendoni? Hahahahahahaha o i semure psiqik.. hahahah Shprehja eshte - mendoni Paramendoni?

 • Ema: 24/11/2019 19:17

  Prit te te perfaqesoj kjo neper bot zonja e par kjo as per te mbjell miser sben injorante

  Përgjigju
 • Justice: 24/11/2019 19:07

  Fshati ne feste,ja pra miq qe pushteti e paraja jo gjithmone te ben njeri.

  Përgjigju
 • ori: 24/11/2019 17:49

  Nese me ate te Bashes bera cudi,me kete fallxhoren e Lilos nuk me ben aspak cudi.Kjo e ka per krenari ti mbaj kembet lart.Zonja e pare e Shqiperise eshte shembull i kultures se kembengritjes.

  Përgjigju
  • Une: 24/11/2019 18:23

   Ahahahah kembengritja kunder rilindjes

 • Sefer Hajdini: 24/11/2019 17:38

  Shko pre thonjet oj Mona bi-seksi..

  Përgjigju
 • myzejeni: 24/11/2019 17:24

  KATUNARJA E DIBRES NE BUSINESS-CLASS,,hapu dhe te futemi,,,udheton me parate e vjedhura te shqiptareve,,,helm e zokum tu befshin leket qe I ke marre shqiptareve...

  Përgjigju
 • xXx: 24/11/2019 16:01

  Është thjesht vetvetja,tip orangotangu...

  Përgjigju
 • Kafsha: 24/11/2019 15:57

  Yyyyyyt fshatare vishi kepucet së na qelbe, kembet nga bajgat e haurit!

  Përgjigju
 • BRSS: 24/11/2019 15:45

  ZAKINISHT TE TILLA VEPRIME I BEJN FEMRAT PA MORAL SE KAN PER GAJLE FARE ETIKEN DUHET THEN SE JAN PLERA

  Përgjigju
 • robi: 24/11/2019 15:10

  Kjo është Nafije Fallxhorja e leshitdhise apo Nafije Dybeku Baxhella që ka plagjiature diplomë dhe drejton Haremin Veror të Jales dhe trajnon lristat e haremit veror të Jales me Shkuma party dhe erotizem .

  Përgjigju
 • TTT: 24/11/2019 14:45

  Fshataret e [email protected] Plackiten e vrane nje komb te tere. Duan 700 vjet te mesojne urbanizimin. Funderrina

  Përgjigju
 • Ardi: 24/11/2019 13:49

  Bo bo veprimi që urrej me shume kur e bëjnë në aero. Janë njerzit me ordiner ata që e bëjnë këtë gjë.

  Përgjigju
  • Zen: 24/11/2019 15:32

   I paskan ngel cizmet mbas karrikes se Edi Rames

 • Life: 24/11/2019 13:42

  E bashes tek e fundit ka kepuc veshur. Por kjo tjetra per turp zbathur. Lopcarja mbetet lopcare sado para qe te vjedhi nuk qyteterohet dot

  Përgjigju
  • Anisa: 24/11/2019 22:09

   Gruan me kemb perpjet e predikon moral "Presidenti"...O Like mos i ngaterro grate se kjo e jotja eshte me medalje "per sherbime te shqyera"

 • Sondazhi i ditës:

  Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit