Pas kaosit në Kuvend, deputetët e Rithemelimit marrin pjesë në komisionet online

Pas kaosit në Kuvend, deputetët e Rithemelimit marrin pjesë në komisionet online

Me katror të kuq Edmond Spaho dhe Arbi Agalliu në mbledhjene komisionit të Ekonomisë

Disa deputetë të Rithemelimit kanë marrë pjesë në mbledhjet e komisioneve parlamentare online ndonëse prej disa javësh kanë bërë kaos duke mos lejuar zhvillimin normal të Komisioneve por dhe të seancave plenare të Kuvendit.

Deputeti Edmond Spaho ka marrë pjesë në Komisionin e Ekonomisë, që është zhvilluar online, kurse Bujar Çela ka marrë pjesë në Komisionin për Sigurinë Kombëtare.

Prej javësh opozita ka vijuar me skenar kaosi duke penguar zhvillimin e seancave plenare dhe komisioneve parlamentare. Këto të fundit në pamundësi për t'u zhvilluar fizikisht kanë kaluar online. 

Me katror të kuq Edmond Spaho dhe Arbi Agalliu në mbledhjene komisionit të Ekonomisë

Me katror të kuq Bujar Çela

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Raport: Lufta kundër korrupsionit në Ballkan sheh progres, por edhe regres

Raport: Lufta kundër korrupsionit në Ballkan sheh progres, por edhe regres