Pas Lezhës e Durrësit, mjegulla 'pushton' Vlorën! (VIDEO)

 Pas Lezhës dhe Durrësit, edhe Vlora është "pushtuar" nga mjegulla e dendur.

Siç shihet nga foto që gazetar i Report Tv, Armand Xhelili sjellë, qyteti është i gjithi "i veshur nga një re gjigante".

Fatmirësisht , ajo nuk ka sjellë probleme në qarkullim, kjo për shkak se të gjithë qytetarët kanë qenë në shtëpi për shkak të orës policore që nis në 20:00.

1614413015_b387ba569903403b8fb9f9453701d377.jpg


Lajmi kryesor:

Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?×

Lajmi i fundit

John

I riu kamuflohet si grua, me fustan e shapka vjedh restorantin në Sarandë