Pas mbylljes së protestës për vrasjen e Klodjan Rashës, bilndohen dyert e kryeministrisë

1607547776_Screenshot9.jpg

Pas qetësimit të protestës qytetare përpara Kryeministrisë për vrasjen e Klodjan Rashës disa punonjës kanë blinduar dyert e këtij institucioni.

Nga protesta, dyert e kryeministrisë u shkelmuan dhe thuajse u shkatërruan.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

Bizneset në krizë për punonjës, eksperti: Shumë kompani i shfrytëzojnë dhe nuk i paguajnë! Problem edhe arsimimi që është larg nevojave të tregut të punës