Pas rrëzimit, Berisha i jep dorën ‘fantazmës’ (VIDEO)

Sali Berisha duket se është lodhur në orët e gjata të Kuvendit që u zhvillua sot. Teksa po zbriste shkallët në Pallatin e Kongreseve duke u larguar, Berisha u filmua duke i dhënë dorën një ‘fantazme’. Siç shihet, Berisha zgjat dorën për të takuar dikë, por kur sheh që ka veç badigardin në krah, e tërheq dorën. Një incident i tillë i ndodhi pak ditë më parë edhe presidentit Joe Biden.


Lajmi kryesor:

'Rithemelimi' mbledh Kuvendin! Berisha rrëzohet teksa merr fjalën! Braktiset nga shumica e deputetëve të PD! Ndryshime statutore, më 22 maj zgjidhet kryetari i ri i partisë! Shkarkohet Alibeaj


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Ndeshja Shqipëri-Islandë, publikohen formacionet zyrtare! Reja bën 5 ndryshime, Broja dhe Hysaj ulen në stol

Ndeshja Shqipëri-Islandë, publikohen formacionet zyrtare! Reja bën 5 ndryshime, Broja dhe Hysaj ulen në stol