Peqin, makina përplas
të riun më pas largohet

Peqin, makina përplas<br />të riun më pas largohet
PEQIN - Në mesnatë një makinë ka përplasur 25 vjeçarin Arben Saliu duke e hedhur jashtë rruge dhe më pas është larguar.

Aksidenti ka ndodhur në Peqin në vendin e quajtur Kryqëzimi i Shezës.

I plagosur rëndë 25 vjeçari është dërguar për në Spitalin e Elbasanit. Arben Saliu si pasojë e aksidentit ka marrë plagë në kokë dhe në shtyllën kurrizore.

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila ka filluar hetimin për zbardhjen e ngjarjes.


(b.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'