POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Përdhunoi 15 vjeçaren në Pogradec, analiza e ADN-së vërteton atësinë e foshnjës

Ligor Biba

POGRADEC- Ligor Biba 55-vjeç nga Pogradec është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la shtatzënë. Biba u arrestua në muajin tetor të vitit 2017 pas denoncimit nga 15-vjeçarja.  

Gjatë marrjes në pyetje, 55-vjeçari ka mohuar gjithmonë akuzat, ndërsa ka kërkuar analizat e ADN-së. Pas lindjes, janë marrë mostra gjaku të foshnjës dhe të akuzuarit për analizat e ADN-së nga ku ka rezultuar se Ligor Biba është babai i fëmijës.

Ligor Biba është fqinji i 15-vjeçares, ndërsa shtatzënia u zbulua nga infermierja e fshatit. Tashmë të arrestuarin e pret dënimi me akuzën e përdhunimit të 15-vjeçares.

d.ba./
Komento

Komente

 • Turp: 15/05/2018 15:03

  Ca jan keta njerez ndyresira , duhen vrar me buk ne goj kafshet

  Përgjigju
 • Taulanti: 15/04/2018 17:19

  Po te ardhurat per te ritur femijen ku do ti gjeje 15 vjecarja? 55 vjecari duhet te punoje ne burg dhe gjysma e te ARDHURAVE shkoje per ritjen e femijet dhe tjetri per ushqimin dhe fjetjen ne burg

  Përgjigju
  • Fatmir: 16/04/2018 06:45

   O aj kokrra legenit do pushkatuar per ket veprim se ka bere