Përfshihet nga flakët banesa në Kurbin, për të dytën herë brenda pak kohësh! Dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme (VIDEO)

Një banesë në fshatin Gorre të Kurbinit është përfshirë nga flakët rreth orës 3:00 të mëngjesit të sotëm.  Zjarrfikësit e Laçit mbërritën menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur izolimin e flakëve.

Mësohet se në momentin kur ka rënë zjarri në banesë nuk ka pasur familjarë pasi shtëpia është e pa banueshme.

Nuk është hera e parë që kjo shtëpi përfshihet nga flakët, pasi ka ndodhur më parë dhe brenda një harku të shkurtë kohor dhe dyshohet se bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme.

S.C/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj