VIDEO/ Përfshihet nga flakët banesa pranë burgut të grave në Tiranë! Banorët dalin jashtë! Zjarrfikësit në vendngjarje

Një banesë në katin e parë të një pallati pranë burgut të grave në Tiranë është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se banorët kanë dalë të gjithë jashtë ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Report Tv mëson se ka vetëm dëme materiale ndërsa zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje.

Sakaq, burime bëjnë me dije se zjarri ka rënë në një banesë ku jetonte me qira 39-vjeçarja me inicialet E.K.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të rënies së zjarrit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit