Përfundon orari zyrtar i votimit në Kosovë

Tashmë është mbyllur procesi i votimit në të gjitha qendrat e votimit në Kosovë dhe pritet që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të dalë me rezultatet e zgjedhjeve.


Lajmi kryesor:

Votimi u mbyll pa incidente në Kosovë, morën pjesë rreth 46% e qytetarëve! KQZ numëron mbi 450 mijë vota, kryeson bindshëm Albin Kurti (Numërimi live)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?×

Lajmi i fundit

John

Rama: Jam i gatshëm që të bashkëpunojë me Bashën pas 24 prillit, me një kusht