Përgjimet e megaoperacionit, Lidhjet e biznesmenit Pëllumb Gjoka me ish shefin e krimeve Shkodër! I kërkoi të mos hetonte një vrasje

Përgjimet e megaoperacionit, Lidhjet e biznesmenit Pëllumb Gjoka me ish shefin e krimeve Shkodër! I kërkoi të mos hetonte një vrasje

1690462097_ardithasanbengaj.jpg

Përgjimet kanë zbuluar dhe biseda të biznesmenit Pëllumb Gjoka me Ardit Hasanbengën, ish Shefin e Seksionit për Krimet, në Komisariatin e Policisë Berat.

 Bëhet fjalë për biseda mes tyre gjatë kohës që Hasanbega ka qenë me detyrë në policinë e Shkodrës.

Gazetarja e Report TV mëson se Pëllumb Gjoka i ka kërkuar të mos hetojë një vrasje përderisa nuk ka prova.


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Gjokës/ Dekodimi i 'Sky' dhe 'Encro' i nxorri zbuluar: Pëllumb Gjoka plan me Behar Bajrin për të vrarë Kleant Musabelliun! Martinaj porositi vrasjen e Gjin Ndojit! Pagesa 100-110 mijë euro


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik