Përgjimet: Ervis Martinaj porositi vrasjen e Gjin Ndojit

Përgjimet: Ervis Martinaj porositi vrasjen e Gjin Ndojit

1665062007_640062f4d11b451b1.jpg

Përgjimet kanë zbuluar se vrasja e Gjin Ndojt është porositur nga Ervis Martinaj. E kanë kryer Denis Brahovic dhe Behar Bajri. Viktima i kishte sharë dhe këto e kanë masakruar me plumba. Këto biseda janë bërë edhe në aplikacionin SkY.

Gjin Ndoj u vra në prill të 2020. 

Kreu i SPAK Altin Dumani por dhe ish kreu i këtij institucioni Arben Kraja kanë në dorë hetimet. Procedimi ka nisur në korrik.
 


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Gjokës/ Dekodimi i 'Sky' dhe 'Encro' i nxorri zbuluar: Pëllumb Gjoka plan me Behar Bajrin për të vrarë Kleant Musabelliun! Martinaj porositi vrasjen e Gjin Ndojit! Pagesa 100-110 mijë euro


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!