Përmet/ Hidhet nga ura një person në lumin Vjosë, dyshohet se është 58-vjeçari i zhdukur! Sapo ishte divorcuar nga gruaja

Përmet/ Hidhet nga ura një person në lumin Vjosë, dyshohet se është 58-vjeçari i zhdukur! Sapo ishte divorcuar nga gruaja

Foto ilustruese

Një person është parë që është hedhur nga ura në lumin Vjosë në Përmet. Dyshohet se është 58-vjeçari i identifikuar si A.P, 58 vjeç. Ai ishte i sapodivorcuar dhe ishte emigrant në Greqi.

Dyshimet janë për të pasi prej 4 ditësh ishte larguar nga banesa e prindërve dhe nuk është kthyer më. Kallëzimi për zhdukjen e tij është bërë ditën e sotme nga motra e identifikuar si V.P.

Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për të gjetur 58-vjeçarin.

Në përditësim...

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Fshati mes agrumeve, Lukova ndër destinacionet më të preferuara në bregdetin jonian! Çmime më të lira se Saranda dhe Himara

Fshati mes agrumeve, Lukova ndër destinacionet më të preferuara në bregdetin jonian! Çmime më të lira se Saranda dhe Himara