Përplas gruan mbi vijat e bardha te rruga e Kavajës, shoferi largohet nga vendngjarja

Një 40-vjeçare është përplasur nga një makine teksa po kalonte te vijat e bardha. Ngjarja e rëndë ka ndodhur përballë Policisë Bashkiake te rruga e Kavajës në Tiranë gjatë pasdites së sotme.

Pas përplasjes shoferi është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes. Gruaja është dërguar në spital ku po merr dhe mjekimin e nevojshëm, ndërsa nuk dihen ende gjendja e saj.

Policia ka nisur hetimet për aksidentin dhe identifikimin e autorit.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ministria e Brendshme: IKMT do të nisë sa më shpejt shembjen e objekteve që nuk legalizohen