Përplasen 2 automjete në aksin rrugor Milot-Morinë, drejt spitalit të Traumës në Tiranë dy shoferët dhe pasagjeri

Foto ilustruese

Në aksin rrugor Milot-Morinë, është regjistruar një aksident, pasi drejtuesi i një automjeti S.B ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përplasur një tjetër makinë.

Dy drejtuesit dhe pasagjeri në makinën e S.B janë transportuar menjëherë në spitalin e traumës në Tiranë për të marrë shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

A do ta përfshijnë gjithë Evropën, bllokimet dimërore ndaj Covid-19?