FOTO/ Eltion Bodinaku, njëri prej të plagosurve! Është dhëndri i Pjerin Xhuvanit

FOTO/ Eltion Bodinaku, njëri prej të plagosurve! Është dhëndri i Pjerin Xhuvanit

1619017820_eltonbodinakupjerinxhuvani001.jpg

Eltjon Bodinaku, i plagosur dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, është dhëndri i Pjerin Xhuvanit. Në foton e mëposhtme Xhuvani dhe Bodinaku janë në një foto familjare.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli