Përplasen 4 makina në Tiranë, Report Tv sjell pamjet

 

Një tjetër aksident rrugor është regjistruar në qytetin e Tiranës, pranë fakultetit Ekonomik. Mësohet se 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku raportohet vetëm për dëme materiale. Nuk dihen shkaqet e aksidentit, por dyshohet se është lagështia në rrugë.


Lajmi kryesor:

6 aksidente në pak orë në Vlorë, Rrogozhinë e Elbasan, Tiranë e Korçë! 1 viktimë dhe 8 të plagosur, 3 rëndë!


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë