Përplasen dy makina në aksin Tiranë-Elbasan, vdes 55-vjeçari

Përplasen dy makina në aksin Tiranë-Elbasan, vdes 55-vjeçari

Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.

Automjeti me drejtues shtetasin E. Q. është përplasur me automjetin me drejtues Sh. K.  

Si pasojë e aksidentit, ka humbur jetën shtetasi Sh. K., 55 vjeç dhe është dëmtuar pasagjerja që udhëtonte në automjetin e tij, shtetasja V. K., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Policia kryen kontrolle të rrepta në Banjskë të Zveçanit

VIDEO/ Policia kryen kontrolle të rrepta në Banjskë të Zveçanit