Përplasen dy makina në Pogradec, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Pogradec-Drilon, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në vendngjarje menjëherë ka mbërritur policia, ndërsa si pasojë e këtij aksidenti janë dëmtuar dy drejtuesit e mjetit dhe dy pasagjerët, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.  

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

 

S.B/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë